מאק מאק טכניק

סדנת מאק טכניקס

13.12.16Yuval Sasson

האם ישנה מכורת איפור בקהל שאינה מכירה את מאק? 
כן, ברור שאתן מכירות, לא חשבתי אחרת 😉

מאק (M.A.C) היא אחת החברות היותר ידועות ומוכרות בתעשייה, ולא פחות גם בקרב המתאפרות הביתיות. יש להם מוצרי איפור וטיפוח מקצועיים שמותאמים לעבודת המאפרים המקצועיים, חלקם מותאמים לתנאים הקשים ביותר של איפור כלות עמיד, צילומי אופנה, מסלולי תצוגות וכו׳, ואם זה טוב ברמה הזאת- זה בטוח יהיה טוב גם עבורנו- פשוטות העם 😊
מתוך הסנאפצ׳אט שלי @SassonYuval
עבורי אישית, מאק הייתה חברה האיפור הראשונה שהכרתי ופינטזתי עליה. כן, בתור נערה צעירה נהגתי להקפיד על ביקורים תכופים בחנות מאק בקניון רמת אביב שהיה נמצא כדקה וחצי מבית הספר שלי דאז. ילדות צבעונית משהו ;) ;) 
מאז, עברו כמה שנים, פתחתי בלוג והתחלתי ערוץ ביוטיוב ושיתוף פעולה מול מותג הענק הקנדי היה בלתי נמנע. איפור נהפך לחלק כה גדול בחיי, וכך גם מאק- אותם הוקרתי עוד הרבה לפני תחילת דרכי בעולם הזה, ובעצם הרבה לפני שבאמת מוצר איפור נגע בפניי... הרגשתי כל-כך ברת מזל שהחנות שביקרתי בה בתור ילדה (שנראיתה לי אז ענקית), וחלמתי יום אחד להתאפר במוצריה ולקנות את כולם (חלומות גדולים בגיל צעיר!), פונה עכשיו אליי- יובל ששון הקטנה, ומזמינה אותי להשתתף באירועים ולנסות ראשונה מוצרים מקולקציות מוגבלות. אתן רק יכולות לשער את רמת ההתרגשות והאושר. 

מתוך האינסטגרם שלי @yuvaluna34
מתוך האינסטגרם שלי @yuvaluna34
לאחר הקדמה קצרה אך מרגשת זו (לפחות עבורי), אני רוצה לספר לכן על השקה אחרונה של מוצר חדש שהתנסתי בו. הפעם, לא מדובר על מוצר איפור, אלא על פלטפורמה חדשה- אפליקציית מאק טכניק (זמין ב-app store וב- google play). זוהי אפליקציה שבעצם משמשת את הלקוחה לאורך כל הדרך של סדנאת המאק טכניק שלה- מאיתור הסדנא- נושא, מיקום, תאריך ושעה, וההכנה לקראתה, וכן, משמשת כפלטפורמה אינטראקטיבית נוחה בזמן הסדנא- ומיד ארחיב על כך. לטובת אלו שאינן מכירות, אני רוצה לספר לכן מה זה בעצם MAC TECHNIQUE. 

אז בגדול, מדובר בסדנא שמועברת על ידי אחד המאפרים האמנים של מאק, וניתנת באחת מ-23 מהחנויות שלהם בארץ. ישנם 13 סוגי שיעורים שונים (בתחתית הפוסט אציין את כולם), כאשר התכנים יכולים להתאים הן למתאפרות הביתיות והן למאפרים ומאפרות מקצועיות. השיעורים הללו מעוברים במתכונת של סדנא קטנה המונה עד ל-10 משתתפות, ועלותה היא 300 ש״ח אשר מוחזרים במלואם בסוף הסדנא כשובר לרכישת מוצרים בחנות (שווה!!). כלומר, בעצם ישנה סוג של התחייבות ולא של תשלום ממשי לסדנא, כך שתצאו מורווחות גם במוצרים חדשים ומותאמים אישית, וגם בידע וטכניקות איפור חדשות. 

מלבדי, הגיעו לסדנא 5 משתתפות נוספות, בסניף ״מאק״ בקניון גבעתיים, סניף גדול ומהמם! לפני שהוזמנתי לסדנא, כלל לא ידעתי כי ישנו סניף בקניון גבעתיים, ולמען האמת- מעולם לא ביקרתי לפני כן בקניון הזה. אבל תשמעו, זה אחד הסניפים היפים ביותק שביקרתי בהם! (וביקרתי..! גם מסביב לעולם). בנוסף לנראות החיצונית המרשימה, גם המאפרים והמאפרות שבחנות מקסימים, אדיבים וסופר דופר מקצועיים, ובאופן כללי החוויה שלי בסניף היתה מאוד מאוד חיובית. אז אם יש כאן מישהו מהנהלת מאק שקורא אותי, מגיע כל הכבוד לחבר׳ה מגבעתיים!

ועכשיו- בואו נעבור לרשמיי מהסדנא עצמה. 
את הסדנא העבירו לנו שני מאפרים בכירים במאק- אדם משאלי ההורס ברמות, ולירז פיינמן המוכשרת בטירוף, שגם מתפקדת כמנהלת חנות הבית שלי- מאק רמת אביב (זוכרים ממקודם?).
מתוך הסנאפצ׳אט שלי @SassonYuval
הסדנא הייתה בנושא ״The Styled Eye״, וכל אחד מהמאפרים הציג לנו סגנון איפור שונה. אדם הלך על איפור יותר גלואו, סקין בריא, עיניים עדינות ומבריקות, ואילו לירז הלכה על סגנון יותר דרמטי, סקין מאט ומושלם, איליינר חתולי דרמטי וגבות עם נוכחות. בכנות מוחלטת- שני המראות יצאו מדהימים בעיניי. אם הייתי צריכה לבחור מראה אחד מהם לעצמי- הייתי הולכת על המראה של אדם, הגלואוי, שדי הזכיר לי את האיפור של מיס קיילי ג׳נר. משהו בטכניקת איפור העיניים, של שימוש בצללית עד כמעט עצם הגבה- מאוד מזוהה עם קיילי, ואותי זה כמובן קנה :)
מתוך הסנאפצ׳אט שלי @SassonYuval
בזמן הסדנא ניתן היה ממש בקלות דרך האפליקציה לכתוב הערות, לתעד את המוצרים בהם אדם ולירז השתמשו ולהוסיף תמונות תוך כדי השיעור. בעצם האפליקציה מחולקת לנוחות המשתמשת לשלבי הסדנה- סקין, עיניים וכו׳- ובכל קטגוריה כזו יש מקום להכניס את שמות המוצרים, הערות ותמונות שתואמים לכל שלב. בסוף הסדנא, יש מקום להעלות גם תמונה של המראה הסופי- של הדוגמנית או ששיחזרת על עצמך, ולהעלות לרשת החברתית של האפליקציה. 


זהו המראה הסופי שאדם יצר, תודו שזה הורס! את התוצאה של לירז לצערי לא צילמתי, אך תאלצו לסמוך עליי שזה יצא מהמם גם כן :) למדתי המון בסדנא, בעיקר כי היה הרבה מקום לשאלות של משתתפות הסדנא, לבקשות של הסבר נוסף וכו׳. בהחלט סדנא מוצלחת, אחת שבאמת למדתי ממנה דברים חדשים (מה שהרבה מאוד פעמים לא קורה בסדנאות איפור- כי אני כבר מכורה כבדה ומתעדכנת בלי סוף!).


וזאת אני בתמונה שהעלתי בסוף הסדנא לאפליקציה 😅

הפרטים היבשים:
מיקום הסדנא- באחת מ-23 חנויות מאק ברחבי  הארץ
אורך הסדנא- כשעה וחצי
מחיר הסדנא- 300 ש״ח שמוחזרים לרכישת מוצרים מהחנות
איך מתאמים- מורידים את אפליקציית MAC TECHNIQUE לסמארטפון, מאתרים שיעור ומיקום רצוי, וקובעים!
נושאי הסדנאות-
1. Going Natural (איפור טבעי)
2. Day to night (ממראה יום למראה ערב)
3. The Styled Eye (איפור עיניים)
4. Beauty Basics (ממש מתחילה)
5. All Day Fabulous (יפה כל היום)
6. Fresh, Luminous, Luxe (מראה רענן וקורן)
7. Light And Bright (מראה איפור בהיר ומואר)
8. Sculpt And Shape (פיסול ועיצוב הפנים באיפור)
9. Studio Ready (סודות המאפרים המקצועיים)
10. Celeb Chic (מראות האיפור של הסלבס)
11. On trend (טרנדים)
12. Special Occasion (איפור לאירועים מיוחדים)
13. Grooming Basics (איפור וטיפוח בסיסי לנשים וגברים)

וזה הכל להיום! 
מזמינה אתכן לעקוב אחריי ביוטיוב, באינסטגרם ובסנאפצ׳אט ולהישאר מעודכנות תמיד! 
נשיקות,
You Might Also Like

0 comments

Please Like!

טופס יצירת קשר