איב סאן לורן ליפ שואורום

מתחם השפתיים Lip Showroom של איב סאן לורן!

11.9.16Yuval Sasson

אז אני כאן כדי לעדכן!
בשבוע שעבר הוזמנתי להגיע לקניון רמת אביב האהוב עליי, לרגל השקת מתחם השפתיים של מותג העל YSL- איב סאן לורן כמובן. 
מי שעוקבת אחריי גם בסנאפצ׳אט ראתה את כל המאורע בלייב, וגם גילתה כי הליפסטיק הראשון שאי פעם היה לי, היה של YSL. כן כן, עשיתי איזה שבוע בייביסיטר בגיל 14 בשביל זה :) 


מדובר בעצם במתחם Lip Showroom - מעין מקדש לשפתיים אשר ינדוד בארץ במספר קניונים (כל הפרטים בסוף הפוסט). במתחם ניתן להיפגש עם אחד המאפרים של YSL, אשר יעזור לך להתאים אישית מוצרי שפתיים (שפתוני מאט, שפתוני לחות, גלוסים, סטיינים, שמני טיפוח ועוד..), וגם ידגים וילמד אותך ליצור בקלות את אחד הטרנדים המובילים שלהם:
1. Ombre Lips- גוון כהה יותר בחלקן החיצוני של השפתיים, וגוון בהיר יותר בחלקן הפנימי- מעין דיפוזיה של צבע:
2. Combo Lips- שני גוונים שונים לשפה העליונה ולשפה התחתונה:
3. Bitten Lips- ההפך מאומברה- גוון כהה יותר במרכז השפתיים שהולך ונעלם לכיוון חוץ..

אז אלו הם שלושת הטרנדים הכי לוהטים על-פי המומחים ב-YSL, ואמנם אני מסכימה שהם מגניבים בטירוף- אבל חדשים? בעולם המקצועי לא כ״כ.. אבל כן- זו פעם ראשונה שמנגישים אותם למתאפרת הממוצעת. וזה סופר מגניב בעיניי!

אני החלטתי ללכת על מראה אומברה הכי טבעי וניודי שיכול להיות, ולהלן התוצאה לפנייכן:


אז היכן ומתי המתחם פועל?
המתחם פעל בקניון רמת אביב מה-7 עד ה-9 לספטמבר (וכן, בגלל זה חשוב לעקוב אחריי גם בלייב בסנאפצ׳אט! אני לא תמיד מספיקה להעלות דברים כאלה לאתר או לערוץ בזמן אמת!).
לאחר מכן נדד המתחם לקניון איילון ברמת גן, ויישאר שם מה-11.9 ועד ל-13.9 ויהיה פעיל בכל שעות היום. ולבסוף יגיע לעופר גרנד קניון באר שבע, ויישאר שם מה-14.9 ועד ל-16.9.

אשמח לשמוע מכן! ביקרתן במתחם? מה חשבתן? מכירות את המותג? מה אוהבות/לא אוהבות ממנו? אשמח לשמוע בתגובות או באינסטגרם/סנאפצ׳אט לבחירתכן :)
שיהיה שבוע מקסים!


You Might Also Like

0 comments

Please Like!

טופס יצירת קשר