ביוטרית האקדמיה לביוטריות

מה בתיק שלי?! גרסת האקדמיה לביוטריות!

2.7.16Yuval Sasson

אז כל מי שבאמת עוקבת אחרי במדיות השונות (יוטיוב, סנאפצ׳אט, אינסטגרם, פייסבוק..!) יודעת שאני משתתפת בפרוייקט מדהים שנקרא ״האקדמיה לביוטריות״ - של סופר-פארם! 
כעת אני מסתכלת על הפרוייקט הזה סוג של ״בדיעבד״- האקדמיה הסתיימה, ונערכה כבר מסיבת הסיום (שוב, עקבו אחרי בסנאפצ׳אט ובאינסטוש כדי לחוות איתי את כל  הרגעים האלה!), אבל שמתי לב שלא שיתפתי אתכן כאן בבלוג הכתוב בשום דבר שקשור לזה.

אז אני מתכננת לכתוב וליצור פוסט שלם על כל האקדמיה- על מה למדנו, את מי פגשנו, מה היו שיעורי הבית שלנו- כן, כן- גם באקדמיה לביוטריות יש שיעורי בית! לא הכל נוצץ ;) על אף שאני חייבת להודות ששיעורי הבית שזכורים לי מהתיכון או מהאוניברסיטה היו הרבה פחות נחמדים מאלו שקיבלנו באקדמיה לביוטריות. אבל על כל זה ועוד- בפוסט הבא!

בפוסט הנוכחי אני רוצה לשתף אתכן בסרטון שצילמתי ממש בתחילת האקדמיה, סרטון שיצרתי כשיעורי-בית! מה הייתה המטלה? לצלם, לערוך ולהעלות סרטון סקירה של מוצר או מוצרי ביוטי. זהו! זו כל ההוראה שנתנו לנו, עם המון חופש. אז בחרתי לקחת את התיק שקיבלנו באקדמיה, יחד עם ההפתעות שקיבלנו בשיעור הראשון והשני- ופשוט להראות לכן מה קיבלנו בסוג של ״Haul״ - האול או גרירה ב״שפת אשלי״ אם תרצו :)

אז נכון, זה לא טאג קלאסי של ״מה בתיק שלי״- אבל הכותרת הזו נראתה לי ממש מתבקשת. הרי קיבלנו תיק מהאקדמיה, ואני מראה לכן מה יש בתוכו... :) ואם כבר הזכרנו את התיק- הוא לא מהמם?!? תיק בד- או אולי יותר שקית בד- מעוצבת בקונספט מושלם בעיניי של איפור, טיפוח ויוטיוב- כל אלה הם בעצם מודלים שבנו מבריסטולים בצבעים שונים (כרמל גילן המוכשרת!!!) וצילמו כדי להדפיס על התיק, ובעצם כמיתוג שילווה אותנו למשך כל האקדמיה. אחד הדברים האסתטיים והיפים שיצא לי לראות.

כדי לקרוא עוד על האקדמיה לביוטריות של הסופר-פארם לחצו כאן.
כדי לצפות בתמונות נוספות שצילמתי בהאקדמיה לחצו כאן.
כדי לצפות בסרטון ״מה בתיק שלי? גרסת האקדמיה לביוטריות!״ לחצו כאן, או צפו כאן למטה.

אוהבת, ניפגש בפוסט הבא :)

You Might Also Like

0 comments

Please Like!

טופס יצירת קשר