איירבראש איפור

המדריך השלם לאיפור איירבראש ביתי! | Temptu Airpod

5.4.16Yuval Sasson

היי לכן, ושלישי שמח! 
בכתבה הזו אני רוצה להכיר לכן טכניקת איפור מדהימה, שלא נפוצה מספיק בארץ לעומת מה שהייתי מצפה ממנה. כן, אני מדברת על איפור באיירבראש! 
איפור איירבראש

עבור מי שאינה מכירה את האיירבראש אספר בקצרה כי זוהי טכניקה המשתמשת באוויר דחוס וחומרי איפור נוזליים על-מנת להתיז איפור על הפנים בצורה מושלמת. את השיטה למדתי בסדנה קצרה בסטודיו של אשר כהן, אמן איפור ואיירבראש ישראלי. הסטודיו נקרא ״פרושופ״ ונמצא בראשון לציון, שם אשר מוכר את מוצרי חברת האיירבראש TEMPTU הידועה, ומעביר סדנאות, הדרכות וקורסים מעשיים אודות השיטה. 

היתרונות של שיטה זו נוגעים בעיקר לתוצאה הסופית והגימור הייחודי שהיא מעניקה. נכון שלפעמים אנחנו רוצות להחמיא לאיפור ואומרות- ״וואו! נראה כמו פוטושופ!״ - אז כזה. בזכות חומרי האיפור הנוזליים-דקיקים וקלילים, בשילוב עם טכניקה של ״יריית״ אוויר דחוס, ניתן בעצם לקבל כיסוי אחיד ומכסה פגמים בשכבה דקיקה בטירוף. כמו כן, ניתן לייצר כיסוי קליל עד כיסוי מלא- מבלי לראות הבדל של שכבות שנבנות וגורמות לפנים משפוכטלות (מהמילה שפכטל, כן?) או קייקיות! השכבות שנבנות הן כמעט ובלתי מורגשות על העור, וזה מה שיוצר את הגימור החי והגלואוי שכה מאפיין את איפור האיירבראש. 

עוד יתרון משמעותי מתייחס לעמידות הגבוהה. בגלל החומרים שניתן לעבוד איתם באיירבראש, ובגלל החוסר בשימוש באצבעות/מברשות שמורידות מהעמידות ומשחקות עם מרקם החומר, האיירבראש מתקבע ו״נדבק״ לפנים, ואני לא מתכוונת לתחושה דביקה! אלא להשתלבות מדהימה עם העור. כך לפחות היה עם העור המעורב והמעצבן שלי. אשר כהן טוען שהאיירבראש יתאים לכל אחת, לכל סוגי העור, אך הוא יעשה את האפקט המרשים ביותר דווקא על סוגי עור בעייתיים יותר. הידד! סופסוף העור הבעייתי שלי טוב למשהו :)
איפור איירבראש
אז לכבוד השקת מכונת האיירבראש הביתית של טמפטו בארץ הנקראית Airpod Airbrush System, הכנתי לכן סרטון שלם על כיצד משתמשים במכשיר, כיצד בונים בסיס מושלם ממייקאפ אירפוד (airpod foundation), ואיך משלימים את האיפור עם מוצרי איפור רגילים. כמו כן, אני לא אשאיר אתכן סקרניות בלבד, ואספר לכן שאת כל המוצרים, כולל את הערכה הביתית בה אני השתמשתי, ניתן להשיג בסטודיו של אשר כהן בראשל״צ או לחילופין באתר Proshop - אתר שווה במיוחד המוכר את כל מה שצריך כדי לאפר/להתאפר באיירבראש, וגם כמה מוצרי איפור אחרים (אינגלוט!!!)- כדי להכנס לאתר לחצו כאן. 

לסרטון המדריך לאיירבראש ביתי + הדגמה של האיירפוד אני מזמינה אתכן לסרטון שעלה כעת בערוץ, לחצו כאן כדי לצפות (או שתצפו בסוף הפוסט). 

מחירים:
ערכת איירבראש ביתית (איירפוד)- קומפרסור + מכחול אוויר- 649 ש״ח
מייקאפ איירפוד- 194 ש״ח
שימר איירפוד- 148 ש״ח
סומק איירפוד- 134 ש״ד
קונסילר- 118 ש״ח 
פריימר- 148 ש״ח

שאלות ותגובות על הפוסט והסרטון אתן מוזמנות להשאיר בשמחה! כמו כן, אתן מוזמנות ליצור קשר עם אשר כהן לנושאים יותר מקצועיים, או אם אתן מאפרות מקצועיות ומעוניינות בדגמים המקצועיים יותר. כל הפרטים שלו נמצאים באתר פרושופ. 

אז מה אתן חושבות על טכניקה האיירבראש?? כתבו לי!

You Might Also Like

0 comments

Please Like!

טופס יצירת קשר