יובל ששון יוטיוב

סרטון מיוחד + מפגש עם צופות בקיריון!

28.2.16Yuval Sasson

אמנם באיחור קל, אך מי שמעה על המפגש שלי בקיריון?? :)

ביום שישי האחרון, יצאתי לטיול- roadtrip כייפי בטירוף עם מרים גדיאל ולירון תמיר- יוטיובריות מצליחות וחברות אהובות במיוחד!

יצאנו חמושות בעוד חברה טובה, מצלמות, סנאפצ׳אט ומלא אנרגיות חיובית, ועשינו את דרכנו לצפון הרחוק. טוב נו, לקרית ביאליק. אבל עבורנו- זו חתיכת יציאה מהשגרה!
למה אני בכלל מספרת לכן על זה אחרי שזה קרה? כי הסרטון שעשינו לכבוד המפגש הוא היסטרי!
מזמינה אתכן לצפות בו כאן, ולכתוב לי אם הייתן מעוניינות בעוד מפגשים כאלו - כאן בתגובות או בתגובות לסרטון. 


המפגש עצמו היה מדהים ברמות! פגשנו עשרות, אם לא מאות צופות מדהימות שהרעיפו עליינו שני טון של אהבה. אחת החוויות הכי כיפייות שיכולות להיות בכל העסק הזה שנקרא יוטיוב או בלוגספרה. להיות יוטיוברית ובלוגרית זה ממש לא קל- בעיקר שאת גם עובדת בעבודה ״אמיתית״ במשרה מלאה חוץ מזה. זו עבודה מאוד מאוד קשה של צילומים בכל שניה פנויה (קשה למצוא זמן כשעובדים 9 שעות ביום, כל יום!), עריכה שיכולה לקחת שעות על גבי שעות על גבי ימים.., פרסום, שיווק עצמי, תחזוק אלף ואחת מדיות חברתיות- והכל בהמון אהבה ותשוקה למה שאנחנו הכי אוהבות לעשות- כנראה שזה מה שגורם לזה להצליח למרות הכל. אבל לפעמים, כשאני מול המצלמה, ואין באמת מישהי פיזית שצופה בי, והכל מאוד וירטואלי ומופשט, לפעמים זה יכול להיות קצת מתסכל. כשהכל מתכמת רק למספר של צפיות בסרטון, עד כמה שזה מדהים לדעת שהגעתי לכל כך הרבה בנות, לפעמים זה מאוד חסר הפידבק הממשי, האנושי, החם, הפיזי. מפגשים מהסוג הזה מזכירים לי שאתן כל הזמן שם. גם אם אני לא כל הזמן רואה אתכן, אתן כל הזמן מאחורי המצלמה שלי, מאחורי המסכים שלכן. וזה פשוט מדהים! בחיים לא הרגשתי כמות כזאת של פרגון ואהבה. אז שוב, רוצה להודות לכל מי שהגיעה, גם למי שלא הצליחה או הספיקה, לכל מי שהגיעה למפגשים הקודמים ולכל מי שתגיע למפגשים העתידיים. אני אוהבת אתכן אחת אחת ומחכה כבר לראות את כולכן!! 


וכמובן, תודה ואהבה מיוחדת ללירון ומרים המהממות, ששומדבר לא היה קורה בלעדיהן. אתן כ״כ נדירות בכל התעשייה הזאת, ואני שמחה שמצאנו אחת את השנייה (את השלישית!).

בנימה קיטשית זו, אני נפרדת מכן, ושולחת אתכן לצפות בסרטון ההודעה של המפגש שצילמנו בהשראת אחד הסרטים האהובים עליינו במיוחד. ניחשתן איזה? כתבו לי בתגובות!

נשיקות.

You Might Also Like

0 comments

Please Like!

טופס יצירת קשר