אוקסיג'נאו בלוגרית

סרטון וולוג- יום כיף של צילומים, הרברט סמואל וטיפול פנים!

18.2.16Yuval Sasson

אז.. מי יודעת מה זה וולוג? שתרים את היד! 
הרמתן? יופי! לא הרמתן, אני כאן כדי להסביר :)


וולוג, כפי שאני אוהבת להסביר לחבריי לעבודה, הוא בעצם- וידאו-בלוג ;) כלומר, בלוג שמצולם בוידאו- משמע סרטון. אך לוולוג יש משמעות מעט שונה מסתם בלוג מצולם- לא מדובר במדריכי איפור או האולים (שופינג), מועדפי החודש וכו'... אם ארצה להסביר זאת בצורה פשטנית, זהו סרטון בסגנון "יום בחיי", מה אני עושה ביום-יום הרגיל שלי. לאן אני הולכת ועם מי, מה אנחנו עושים, וכל מיני שיחות פרטיות שאני מנהלת איתכן.


הרבה פעמים אני אומרת שהסנאפצ'אט (אפליקציה לחילופי סרטונים/תמונות המוחקת את התוכן שנשלח לאחר זמן קצוב מראש) זה בעצם וולוגים 24/7. אלו הם בעצם הוולוגים הכי אמיתיים- כי אין שם עריכה, אין לצלם מחדש ובשונה מהאינסטגרם- אין פילטרים או עריכות של תמונות. אז ראשית, אמליץ לכן להוריד את האפליקציה ולהוסיף אותי כחברה! 

אתן יכולות למצוא אותי דרך חיפוש השם שלי: SassonYuval
או פשוט לסרוק את הקוד הבא עם המצלמה של הסנאפצ'אט:


כן, זה עד כדי כך פשוט :) מחכה לכן שם עם עדכונים חמים מהשטח, ועדכון אחד משמח במיוחד על מפגש שמתקיים ממש ממש בקרוב עם עוד 2 יוטיובריות מהממות שאני בטוחה שאתן מכירות ואוהבות! הודעה רשמית תצא בקרוב גם בערוץ ובאתר כאן :)

אז... לעניינו! הוולוג שלפניכן מתעד יום כיף אדיר עם חברתי הבלוגרית האהובה סתיו ברגר. היא הייתה אצלי בעת הצילומים לכתבה בערוץ 22, אכלנו יחד לאנצ' בהרברט סמואל ועברנו יחד טיפול פנים אחת ליד השניה. 
מתוך הסנאפצ׳אט שלי!
לטיפול הפנים קוראים OXYGENEO ויש לו 2 גרסאות- אחת מיועדת לטיפול אנטי אייג'ינג (כלומר, נגד הזדקנות הפנים), והשנייה לטיפול הבהרת הפנים. מכיוון שאני רק בת 24, בחרתי לעבור את גרסאת ההבהרה. בשני הטיפולים מתקיימות 3 פעולות:
1. קילוף עדין וניקוי השכבה החיצונית של העור מתאים מתים
2. העשרת איזור הטיפול בחמצן טבעי מבפנים
3. ספיגת הרכיבים הפעילים שבג'ל ובקפסולה- בהתאם לסוג הטיפול (הבהרה/אנטי אייג'ינג)לאחר שעברתי את הטיפול המבהיר אני יכולה לחלוטין לעמוד מאחורי שני הסעיפים הראשונים ולהבטיח לכן שאכן כך הדבר. במהלך הטיפול חשתי בניקוי יסודי לעור, ולאחר הטיפול הפנים שלי ממש נצצו. יום לאחר מכן, כבר ראיתי שינוי בבליטות קטנות ומעצבנות (מה שנקרא "ראשים לבנים"), ואני יכולה לומר שהם לחלוטין התמעטו. לא כולן נעלמו- אין פה הוקוס פוקוס.

מה שכן עושה הוקוס פוקוס בטיפול (והוא בהחלט עושה!) הוא אפקט מתיחה זמני ומהמם. המטפלת הגישה לי מראה לאחר שימוש בידית עם הקפסולה בחצי אחד של הפנים (כפי שראיתן בוולוג), וההבדל בין שני הצדדים היה מטורף. בצד המטופל היה אפקט הרמה מדהים ו"סינדרלי".  א-ב-ל אל תשכחו שזהו אפקט זמני בלבד המחזיק מספר שעות בלבד. תוצאות לטווח ארוך קיימות רק כאשר עושים סדרת טיפולים מלאה (כ-6-7 עם הפסקות קצובות ע"י קוסמטיקאיות נבחרות). כמו כן, לא על כל אחת הטיפול משפיע באותה העוצמה, ולמשל על חברתי סתיו, האפקט הזה היה מופחת משמעותית- אך בהחלט היה ניתן לצפות בשינוי, ופעולת הניקיון עבדה עליה באותה היעילות כפי שעבדה עליי (ואולי אף יותר!).

כיצד הטיפול הזה עובד ומה בדיוק הוא כולל? חלק מהמידע הזה נמצא בוולוג שלפניכן, אך מידע מפורט ומדויק נוסף על הטיפול והמיכשור שלו תוכלו לקרוא כאן. לא רציתי לחפור לכן כאן יתר על המידה :) 

את הלאנצ' שלפני טיפול הפנים, סתיו ואני אכלנו במסעדה "הרברט סמואל" שמול חוף הים של תל-אביב.  זוהי מסעדה מדהימה, איכותית עם שירות מעולה ונוף משגע. אני לחלוטין ממליצה לקפוץ לביקור למי מכן שגרה או מזדמנת לאזור.

ובנימה מאושרת ושבעה זו, אני אפנה אתכן לסרטון המדובר :) צפו והגיבו לי מה חשבתן!

נשיקות,
יובל

לצפייה:

You Might Also Like

0 comments

Please Like!

טופס יצירת קשר