טבעי לחות

♥ סקירונת: מוצרי קמדיס- רכות ונקיון ♥

27.3.14Yuval Sasson

היי יפות!!
מה שלומכן? מקווה שהכל טוב אצלכן! אני (אם שאלתן את עצמכן..) בתקופה מעט לחוצה- יש לי מלא מלא פוסטים להעלות לכן, ואני מקווה שלאט לאט אחזור למסלול, ותשובו לקבל אותי באופן אובססיבי היישר לתוך הווריד :)

היום יש לי עוד פוסט קצר בשבילכן- פוסט סקירונת (לפוסט הקודם בנושא- שמן ניקוי של לוראל- לחצו כאן).
והפעם, 2 מוצרים של חברה ששמעתי עליה רבות, אבל זוהי הפעם הראשונה בה אני מתנסה בה- "קמדיס".


אז קצת רקע על קמדיס מתוך אתר החברה: (אם זה פחות מעניין אתכן, מוזמנות לגלול למטה- יש סוג של תקציר בסוף♥)
----
"מעבדות קמדיס, שהוקמו בשנת 1998, מפתחות מוצרים דרמטולוגיים חדשניים לטיפול, למניעה ולהקלה של תסמיני מחלות עור שונות.
החברה נוסדה על ידי מטפלים ישראליים ברפואה סינית המתמחים בדרמטולוגיה, אשר הגו גישה חדשה לטיפול במחלות עור נפוצות המאופיינות על ידי עור אדמומי, מגרד, סדוק ומגורה.
קמדיס, המשלבת בין סגולותיה הטבעיות של הרפואה הסינית המסורתית לבין טכנולוגיה מודרנית, מעניקה פתרונות אשר מבוססים על צמחי מרפא ומוכחים בצורה קלינית ומדעית.
משלבים בין מדע לטבע
קמדיס משלבת בין טכנולוגיה חדשנית המושתתת על מחקר פרמקולוגי מתקדם, לבין צמחי מרפא סיניים, במטרה להשיג תוצאות מיטביות אשר הוכחו קלינית.
תמציות הצמחים במוצרי קמדיס הינן באיכות הגבוהה ביותר והן מופקות בתהליך כרומטוגרפיה המטהר ומעשיר את הרכיבים הפעילים. צוות המחקר והפיתוח משתף פעולה עם מומחים בינלאומיים בתחום הפרמקולוגיה והכימיה הבוטנית כדי להבטיח שילוב אופטימלי של צמחים טבעיים.
החזון
קמדיס מחויבת לפתח מוצרים שהוכחו מחקרית כיעילים בהקלה על תסמיני מחלות עור נפוצות.
כדי להתמודד בהצלחה עם אתגר זה, קמדיס משלבת בין עולם הרפואה הסינית המסורתית לבין המדע המודרני והטכנולוגיה.
גישה זו מיועדת לטפל בקבוצות תסמינים המאפיינים מחלות עור, אשר על פיהן נקבעו סדרות המוצרים המעניקות פתרונות יעילים ובטוחים לשימוש עבור תינוקות, ילדים ומבוגרים.
מוצרי קמדיס פותחו כדי לטפל בתסמיני מחלות עור נפוצות, כגון סבוריאה ואקנה הגורמות לשמנוניות בעור, או אטופיק דרמטיטיס, פסוריאזיס, אלרגיות בעור ומחלות כרוניות אחרות הגורמות לאדמומיות, גרד ויובש בעור.
מיצוי סגולותיהם של צמחי מרפא
כל מוצר מבוסס על שילוב ייחודי של צמחי מרפא סיניים אשר עברו מיצוי בתהליך כרומטוגרפיה המטהר ומרכז את הרכיבים הפעילים של הצמח. שיטה זו מסירה מלחים אורגניים, מתכות כבדות וכמות גדולה של עמילן ומשפרת את עמידות התמצית ואת חיי המדף שלה.
נוסחאות אופטימליות
גידול הצמחים נעשה במיוחד עבור מוצרי קמדיס, תחת תנאים מחמירים המבטיחים תמציות נקיות ועשירות ברכיבים פעילים.
כל פורמולת מוצר מכילה מגוון תמציות צמחים, אשר כל אחת מהן ממוקדת לטיפול בתסמין מסוים של מחלת העור. גישה זו מבוססת על עקרונות הרפואה הסינית המסורתית, המזהה חוסר איזון פנימי בגוף האדם ופועלת לשיקומו.
מבוססים על הטבע, מוכחים על ידי המדע
מוצרי קמדיס נבדקו קלינית והוכחו כיעילים בטיפול, בהקלה ובמניעה של מחלות עור, בזמנים של  התפרצות ובתקופות הפוגה.
טבעיים, יעילים, בטוחים לשימוש
מוצרי קמדיס מכילים רכיבים צמחיים טבעיים המתאימים לתינוקות מגיל 6 חודשים ומעלה, לילדים ולמבוגרים."

----
אז בקצרה (כפי שהבטחתי), מדובר על חברה ישראלית דרמטולוגית המושתת על רזי הרפואה הסינית- כלומר,  הרבה תמציות צמחים, מרכיבים טבעיים וכו'. יש לקמדיס מספר ליינים שונים של מוצרים, אשר כל ליין (סדרה) שכזה מכוון לבעיות או מחלות עור שונות כמו: סבוראה, אקנה וכו'.


המוצרים שאסקור היום הינם:
(1) תרחיץ נוזלי המיועד לעור יבש ואדמומי מסדרת ה"טופיק-מדיס"
ו (2) שמפו לטיפול בקשקשים מסדרת ה"סבו-מדיס".
אז בואו נתחיל בסקירונת:


'טופיק מדיס' – תרחיץ:
ניקוי, לחות והזנה בתכשיר אחד

מדובר בתרחיץ נוזלי המיועד לעור יבש ואדמומי- דבר שמאוד נפוץ בתקופות של חורף או יובש. אז היום הראשון של האביב כבר הפציע, ועכשיו כל שאריות ותחלואות החורף נותרו- וצריך להתחיל לסדר ולטפח את העור לקראת השמלמלות הקייציות שלנו (כלומר, לא צריך- אבל זה משהו שאני בהחלט הייתי רוצה לעשות!). על-כן התרחיץ הזה הגיע בול בזמן! הוא מעולה גם לחורף- לתקופות היבשות והקרות באמת, אבל אם נודה בזה- כמה כבר "חורף" יש לנו כאן בארץ? התרחיץ מבטיח לטפל בתופעות היובש בעור, מציע ניקוי בשילוב הזנה ולחות. הוא נטול פרבנים, SLS או בישום. הוא מכיל מרכיבים כמו חמאת שיאה, שמן אבוקדו, חומצות שומן וכו'. 
אז מה דעתי עליו בפועל? לגמרי אהבתי את התרחיץ- בעיקר עבור הרגליים הארוכות (NOT) שלי אשר באמת נוטות להתייבש יותר משאר הגוף. הוא מותיר את העור מאוד רך ונקי, אבל לא בצורה אגרסיבית, אלא עדינה ונעימה. בתקופות הקשות של החורף, בהן חוויתי יובש גם בפנים, השתמשתי בו גם כדי לשטוף אותן- והאמת שגם את זה ממש אהבתי- לגמרי הרגיע את העור האדמומי והמתקלף (בשילוב עם חברי הטוב בחורף- בפנטן..).
החיסרון היחיד שלו הוא ה"קנקן" שלו- קשה להוציא כמות גדולה מהבקבוק בקלות, וצריך להפעיל מעט כוח על-מנת לעשות זאת. בכל אופן- התוכן של הקנקן אכן מוצלח, ואני מקווה שב"קמדיס" יימצאו לכך פתרון.
התרחיץ מגיע כחלק מסדרת ה"טופיק מדיס" שמיועדת כאמור לעור יבש ואדמומי ולאטופיק דרמטיטיס (אסתמה של העור). בסדרה 5 מוצרים: התרחיץ המדובר, תחליב גוף, קרם פנים, תחליב מרגיע וג'ל לחות עשיר. 
מחיר לפני הנחות: 59.99 ש"ח- או יותר נכון, יותר חוקית היום להגיד- 60 ש"ח. 

שמפו לטיפול בקשקשים – "סבומדיס"


המוצר השני הנו שמפו לטיפול בקשקשים. מי כאן לא מכירה קשקשים מקרוב?? (מי שאמרה אני- לא מאמינה לך!). מסתבר שקשקשים מופיעים בשכיחות גבוהה יותר אצל בעלי עור שמן (ייאי עוד "הטבה" שהעור הזה מקנה לנו..), וגם אצל נשים\גברים שצובעות\מבהירות\מחליקות את שערן. כמו כן, נשים\גברים שסובלות מסבוראה. החברה טוענת כי השמפו מועשר בתמצית של הצמח אגוז עץ הסבון הידוע כאנטי-פטרייתי ואנטי דלקתי טבעי, וכן במרכיבים טבעיים נוספים. כמו כן, אינו מכיל פרבנים או SLS.
מה דעתי עליו בפועל? אז ככה, אני משתמשת באופן קבוע בHead&Shoulders על-מנת למנוע קשקשים באופן יומיומי. כשאני מפסיקה להשתמש בשמפו ועוברת לאחד אחר- הקשקשים מתחילים להופיע וזה עצוב מאוד- וזה מה שגרם לי להשתעבד לHead&Shoulders. על-מנת לבחון את השמפו החדש עבורכן, החלפתי את השמפו הישן שלי בזה של "קמדיס". היתרונות של השמפו הזה ברורים מאוד- המרכיבים הטבעיים שלו. להפתעתי, על אף המרכיבים הטבעיים- השמפו מאוד מקציף, מה שנדיר שיקרה בסבון\שמפו שהוא טבעי יחסית. הוא לגמרי עושה את העבודה במניעת הקשקשים, מנקה את הקרקפת ביסודיות, ומנטרל כל שומניות שהיא בקרקפת. בגלל זה אהבתי את השמפו הזה במיוחד. גם הריח שלו נעים, ולא "צמחי" ומגעיל. המחיר ביחס לכמות מעט יקר בעיניי, אבל בשביל מוצר המכיל רכיבים טבעיים ואינו מכיל פרבנים ודומיהם זה מחיר יחסית סביר. בכל-אופן, שווה לחכות למבצעים כמו שאני תמיד מציעה :)
מחיר לפני הנחות: 59.99 (שוב, 60..) ש"ח ל-200 מ"ל. 
*עדכון- יש כעת 30 הנחה בקניית מוצר מהסדרה- שמפו לטיפול בקשקשים או קרם לחות לקרקפת לטיפול בקשקשים. שווה!!

והיכן משיגים את המוצרים?
אם החלטתן שגם אתן רוצות להתנסות במוצרים, תוכלו להיכנס לאתר החברה ולקבל פרטים נוספים (לחצו כאן), או לרכוש את המוצרים אצל המשווקים השונים:

מוצרי "קמדיס" נמכרים בקופת חולים מכבי, קופת חולים מאוחדת. ברשתות: " סופר-פארם" "ניו-פארם", "עדן טבע מרקט", " טבע קסטל", בתי המרקחת של שופרסל, אניס, אורגניק מרקט, בתי מרקחת פרטיים, ובתי טבע נבחרים ברחבי הארץ. לבירור נקודת מכירה: 1800-350-320. 

מקווה שהסקירה תרמה לכן ועזרה לכן להכיר חברה ישראלית מוצלחת נוספת :) מזכירה לכן כמו תמיד להרשם לעדכונים מהבלוג בצד ימין למעלה בכפתור הכחול, וכמובן איך לא- לייקק את עמוד הפייסבוק של הבלוג ממש כאן. יצא לכן להתנסות בעצמכן במוצרי קמדיס? רשמו לי כאן את רשמיכן אם כן, ואם לא האם הייתן מעוניינות להתנסות, ובאיזה מוצר :) שיהיה לנו סופ"ש נפלא!


You Might Also Like

6 comments

 1. אני גם מאוד אהבתי את הסבון וגם את השמפו - למרות שאצלי השמפו לא טיפל בקשקשים אבל הרכות והתחושה שהוא מותיר לשיער הופכים אותו לשמפו טוב מבחינתי.

  הסבון פשוט נהדר, מותיר את העור לחותי ונעים ודווקא התאים לעור היבש שלי. סקירה נהדרת :)

  השבמחק
  תשובות
  1. שמחה לשמוע שגם את נהנית :)
   תודה בובי!!

   מחק
 2. השמפו מעולה לקשקשים, אולם דרושים מספר טיפולים עד לקבלת תוצאה טובה.

  השבמחק
  תשובות
  1. תודה על ההערה :) אצלי זה עבד ישר, כי אני רק מנסה למנוע, אין לי קשקשים כרגע, למזלי :)

   מחק
 3. תתחדשי על העיצוב!! מקסיםםם!

  השבמחק

Please Like!

טופס יצירת קשר