איפור אריק איינשטיין

"נאי טכניק"- השקת 2 מסלולי התמחות איפור של המאפרת נטלי לוין

27.11.13Yuval Sasson

שלום לכולם!! 

מה שלומכם? 
ישנו דבר שאני מרגישה שאני חייבת לציין היום, וזו העובדה שאתמול אריק איינשטיין, הזמר (ולא רק) הגדול ביותר שישראל ידעה, או אי-פעם תדע לדעתי, נפטר. אני בטוחה שאם הוא היה רואה את כל ההמולה והאהבה סביב מותו, את הפוסטים בפייסבוק, המשדרים המיוחדים בכל הערוצים, ברדיו, באינטרנט, בכיכר רבין.. הוא היה מאוד נבוך. הוא היה אדם מאוד מיוחד, צנוע ומוכשר בטירוף. אני רוצה לשתף אתכם  בקטע מתוך ראיון שנערך עמו שנה שעברה ב"הארץ" ושיר שאני אוהבת במיוחד (למרות שהיה ממש ממש קשה לבחור רק אחד..): 

הוא נשאל: "לא מייגע אותך ששואלים אותך כל הזמן נו, מתי תחזור להופיע, אולי בכל זאת תופיע?" איינשטיין ענה כי "בטח שזה מייגע. אבל כבר לא שואלים אותי. אני תמיד אומר את אותה בדיחה: 'יש לי פתק מהרופא'. נעשה מזה עניין, אני כל הזמן בבית ובבית - זה הרבה יותר פשוט, יש דברים שאתה יכול לעשות, שזה באופי שלך, אתה בנוי לזה ויש כאלה שלא. הלוואי והייתי יכול לקחת גיטרה, לבוא מול העשרים אלף איש ולצרוח ולשמוח ולרקוד. אבל זה לא באופי שלי, אז אני לא יכול. עד גיל ארבעים ומשהו הופעתי, אבל זה היה לי קשה. באיזשהו מקום הייתי...זה מצלצל אבסורד אבל זה הביך אותי קצת. הקטע הזה שאומרים את השם שלך ואתה עולה, מסתכלים...". (מתוך אתר האינטרנט של עיתון "הארץ").ועכשיו במעבר דיי חד (חייבים להמשיך הלאה- אין ברירה..) נעבור לנושא הפוסט- השקת 2 מסלולים של התמחות איפור מקצועי של המאפרת המוכשרת נטלי לוין :)

זה קרה ביום שישי. 5 בלוגריות מכורות ושמנמנות (בנשמתן כמובן) הגיעו לבת-ים הגדולה לסטודיו של המאפרת נטלי לוין. אוקיי כן, אחת מהבלוגריות היא אני, ואני אפסיק לדבר על עצמי בגןף שלישי עכשיו :)
קיבלנו הזמנה חגיגית מנטלי להגיע להשקה של מסלולי ההתמחות שלה שכללה בעצם סוג של שיעור בפני עצמו. הגענו לביתה (שבו גם ממוקם הסטודיו הזוהר), מצויידות בנשנושים ומטעמים.. ערכנו היכרות, התיישבנו מול נטלי והמודליסטית היפהפיה (קים), ונשאנו עיניים אל נטלי שמיד החלה בהצגה מקיפה של המסלולים החדשים שהיא משיקה, ושל השיטה שפיתחה בשם "נאי טכניק".הבלוגריות המקסימות שבתמונה הן מרים, שרון, ביבי ורותי וכדי להיכנס לבלוגים שלהן, לחצו על שמן. מומלץ!

מה זה בכלל אומר "נאי טכניק"?
כשנטלי אומרת נאי, היא בעצם מתכוונת ל-NY- New You. כלומר, בעזרת ההתמחויות הללו תוכלי לגלות את היופי החדש שלך (שכבר טמון בך, ורק צריך לדעת כיצד להדגיש אותו בצורה טבעית), או לאפר בשיטה הזו, תלוי באיזה מסלול את בוחרת.

אז מהם שני המסלולים?
ישנם שני מסלולים להתמחות- מסלול אחד הפונה אל קהל מאפרות שרוצות להתמקצע, לשפר את הטכניקה שלהן, וללמוד את שיטה ה"נאי טכניק"- זהו מסלול ה-PRO (פירוט בסוף הפוסט). החידוש העיקרי על-פי נטלי, הוא דווקא בשיעורי ה-New You המיועדים למתאפרת הממוצעת, או אפילו כזו שמעולם לא התאפרה, ורוצה ללמוד כיצד לעשות זאת בצורה שתחמיא לה, ותכלול טכניקה מתאימה (גם כאן, פרטים בסוף הפוסט). בשני המסלולים נטלי שמה דגש על חומרים וכלי עבודה. את תביאי את האיפור וכלי העבודה מהבית, ונטלי תעשה לך סדר בהכל. בנוסף, תוכלי להתנסות במוצרים שברשותה (אותם היא בוחרת בפינצטה) ובכך להתנסות, וגם לאחר מכן לרכוש אותם יחד עם נטלי אם תחפצי בכך. והבונוס- הנחת המאפרת שלה ברשתות שונות (כמו מאק לדוג'). שווה במיוחד אם את לא מאפרת, או אם אין לך הנחת מאפרת במאק שכרוכה בתשלום שנתי.
 אם אין לך מוצרי איפור שמתאימים לך, או שאין לך מוצרי איפור בכלל, נטלי תדריך אותך ותכוון אותך למקומות ולמוצרים הנכונים, מבלי שתצטרכי לסמוך על חסדיה של דיילת איפור, שלרוב מחפשת בעיקר עמלות, ולא התאמה מושלמת ללקוחה. 

עיקרי הטכניקה החדשה של נטלי- "נאי טכניק"
אז בשיעור בעצם התוודענו לטכניקה ול"אני מאמין" של נטלי. בהתחלה קיבלנו מעט רקע על ההיסטוריה המקצועית (והמרשימה) שלה. לאחר מכן הוסבר לנו על השיטה שפיתחה שבבסיסה עקרון המורפולוגיה של הפנים, טשטושים ועבודה "על רטוב". בנוסף לתוצאות שמוגדרות ע"י נטלי כ-HD, השיטה אמורה להמריץ את הדם ולהעניק ללקוחה (או לעצמך) תחושה רעננה ורגועה. אני יכולה להעיד ממקור ראשון (אופרתי ע"י נטלי בעבר, עדות לכך בהמשך (: ...) שזה אכן כך- התחושה מאוד נעימה על הפנים, קצת כמו מסז'\איפור..
את הטכניקה עצמה קטונתי מלהסביר לכן כאן, אבל תוכלו להיכנס לבלוג של נטלי (כן כן, גם היא בלוגרית) כדי לקבל פרטים נוספים, או כמובן להירשם לאחת מההשתלמויות שלה (פרטים בסוף הפוסט).

נטלי מסבירה על עקרונות המורפולוגיה

לאחר ההסברים ומצגת בעלת תמונות רבות הממחישות את תוצאות הטכניקה, עברנו לדבר האמיתי. נטלי הדגימה לנו את הטכניקה שלה בלייב בעזרת קים המתוקה. כאן פרסה נטלי את האיפור אותו הראתה לנו (ונתנה לנו לחוש) במהלך ההסברים הטכניים, ואת האיפור שישמש אותה לאפר כעת את קים.

יאמ יאמ יאמ
תוך כדי שהיא מאפרת את קים, נטלי מסבירה לנו מה היא עושה ולשם מה זה טוב. מאחורי כל צעד יש הגיון, ואהבתי את זה :) היא דיברה אלינו בגובה העיניים, הסבירה ופירטה, ושמחה לענות לכל שאלה. בהחלט מה שהייתי מצפה ממורה לאיפור, ובטח ובטח כזו שמלמדת גם מתאפרות חובבניות.

זוהי התוצאה הסופית של האיפור (צולם במצלמת גלאקסי 8 מגה פיקסל, ללא פלאש וללא פילטרים למיניהם):

ניתן לראות שתווי הפנים שלה מודגשים, כנראה בגלל שיטת המורפולוגיה שבולטת ב"נאי טכניק", ושהמייק-אפ כמעט ובלתי-נראה על העור בגלל שיטת העבודה עם המברשת. מאוד אהבתי את התוצאה, היא מאוד לבישה בעיניי, והייתי שמחה לצאת ככה בערב :)
ובנימה זו, אצרף תמונה בה אני מאופרת על-ידי נטלי, גם כמובן בשיטת "נאי טכניק":
(תמונות נוספות בעמוד הבלוג בפייסבוק, כאן. לייקקו כדי להיות מעודכנים)בסוף ההשקה קיבלנו כיאה להשקות שקית "הפתעות". השקית כללה תמונות מתוך קולקציית איפור הכלות ל-2014 של נטלי, פייס צ'ארט (טיוטה של האיפור עם שמות כל המוצרים) של האיפור שנטלי איפרה את קים, שובר לאיפור ערב מתנה, וביצת קינדר!!! 

קולקציית הכלות של נטלי ל-2014

מראה האיפור שאהבתי במיוחד מתוך הקולקצייה

הפייס צ'ארט של נטלי

ומקרוב יותר..
כמו שהבטחתי, הנה הפרטים המלאים על שני המסלולים שנטלי מציעה:

מסלול הNew You- המיועד למתאפרות בכל הרמות והגילאים (גם למי שלא התאפרה מעולם):

* 3 מפגשים של חוויה מדהימה וייחודית, אחת על אחת.

*כל מפגש 3 שעות!
* ליווי צמוד והדרכה בשיטה שמותאמת במיוחד עבורך.
* צעדים קלים ופשוטים לעבר התוצאה המובטחת. 
* בונוס שווה לכל תלמידה!
*עלות החוויה 1,200 ש"ח
*ישנה גם אפשרות לשיעור בודד בעלות של 450 ש"ח

*השיעורים מתקיימים בסטודיו בבת ים

מסלול ה-PRO- המיועד למאפרות המעוניינות להתמקצע וללמוד את שיטת ה"נאי טכניק":

* בדיקת רמה, שדרוג נקודות חזקות ושיפור נקודות חלשות.
* תוכנית עבודה מותאמת באופן אישי בהתאם לצורכי התלמיד\ה.
* היכרות ועבודה בשיטת נאי טכניק לשיפור התוצאות.
* משך כל שיעור 3 שעות.
* עלות כל שיעור 450 ש"ח בתוספת מע"מ.
* לשיעור יש להגיע עם תיק איפור ומודליסטית.
* ניתן לבחור מודליסטית מתוך המאגר שלי בתוספת תשלום סמלית בסך 100 ש"ח.
*השיעורים מתקיימים בסטודיו בבת ים,
*בוקר 10:00-13:00 או ערב 18:00-21:00.
*על בסיס מקום פנוי
*במקרה חריג ניתן לקבוע שיעור ליום שישי (בוקר) ומוצ"ש החל מ- 17:00

לפרטים נוספים על המסלולים או לתיאום שיעור, צרו קשר עם נטלי בטלפון- 052-3505351, או היכנסו לבלוג שלה (כאן). 

לסיכום, הייתה זו חוויה נהדרת מבחינתי. שמחתי לפגוש בלוגריות מקסימות ומכורות כמוני!! ללמוד עוד קצת על איפור וטכניקה נכונה (תמיד יש עוד מה ללמוד..) ולצפות בנטלי מאפרת ומסבירה. דבר אחרון שהייתי רוצה לשתף אתכם בו, זו התמונה הזו של לפני ואחרי של דוגמנית שנטלי איפרה שכה הרשימה אותי, שכך בעצם יצא לי להכיר אותה!


אהבתם את ה"נאי טכניק"? את התוצאה הסופית של האיפורים של נטלי? כתבו לי על כך :) מחכה לתגובות שלכם!! וכמובן, מזכירה לכם להירשם לאתר כאן בצד ימין למעלה בכפתור הכחול, ולעשות לייק לעמוד של הבלוג בפייסבוק, על-מנת להישאר מעודכנים!!
עד הפעם הבאה, נשיקות!!
יובל

You Might Also Like

6 comments

 1. את כזו מתוקה!!!! אחלה פוסט.

  השבמחק
  תשובות
  1. תודה בובה, היה כ"כ כיף להכיר אותך!! :)

   מחק
 2. אהבתי :) נטלי ממש מוכשרת, וראיתי את התמונת לפני ואחרי בבלוג שלה כבר ולא הספקתי להגיב אבל זה אשכרה נראה כמו פוטושופ האיפור...שזה מדהים!

  השבמחק
  תשובות
  1. ממש מדהים!! תודה על התגובה בובי :)

   מחק
 3. אנונימי30/11/13

  האיפור שנטלי עשתה לך מהמם!
  ונראה כמו שישי של כיף :)
  הרג אותי העיגול צנזורה השחור... היית צריכה לשים עליה סמיילי :)

  השבמחק
  תשובות
  1. חחח מאז שנמחק לי הפוטושופ, החיים שלי בזבל.. תודה בובה!

   מחק

Please Like!

טופס יצירת קשר