בלוג דף נקי

פוסט ראשון, נעים מאוד.

14.7.13Yuval Sasson

הקדמה

היום יום ראשון, ה- 14.7.13. בערך 4 שנים עברו מאז שפתחתי את הבלוג הראשון שלי. הוא היה אמור להיות בלוג איפור, אוכל, אופנה וכל מה שמעניין אותי. מהר מאוד הוא נסגר עקב בעיות טכניות שגרמו לי להיות מאוד מתוסכלת. אז זנחתי את העניין. אבל מאז ומתמיד קונן בי הרצון לכתוב. 

לכתוב על החיים, לכתוב על דברים שמעניינים אותי- בעיקר איפור, טיפוח, אופנה, אוכל טוב. לכתוב על חוויות ודברים שעוברים עליי- מין מקום שייתן ביטוי בצורה חופשית ולא מצונזרת למי שאני.

מי אני? שאלה קשה :) כן, גם שאלות פילוסופיות יעלו כאן מדי פעם. אני מרשה לעצמי לא להגדיר את הבלוג הזה בתור 'בלוג איפור' בלבד, כמו שפעם רציתי לעשות. אלא לתת לעצמי דרור לכתוב ולהתבטא בצורה רחבה. כן תוכלו לראות התמקדות בתחומי העניין שלי (כפי שהבנתם- איפור הוא אחד העיקריים שבהם), אבל כן ארשה לעצמי לכתוב פוסטים שלא קשורים לאיפור, או שלא קשורים לכלום בעצם. אתם מוזמנים לדלג עליהם, או לקרוא אותם, או להתעלם מעצם קיומם- לבחירתכם. 

אני עכשיו בתקופה שיש לי קצת יותר זמן לעצמי (באופן יחסי כן?), ואני מרגישה שהכתיבה תהווה לי תרפיה מדהימה. ההתעסקות הזו בדברים שאני אוהבת, כנראה תביא לי רק טוב. ואם דרך זאת  אוכל לעניין גם אנשים אחרים, לגעת בתחומים שמעניינים גם אתכם, אז בכלל ארגיש מסופקת. 

אז את הפוסט הראשון שלי בחרתי להקדיש לקיץ (אי-אפשר להתעלם ממנו כרגע..), ואעלה אותו מיד שאסיים לערוך אותו. אשמח מאוד לשמוע מכם תמיד, בתגובות, בהודעות אישיות ואיך שתרצו. מוזמנים להוסיף אותי בפייסבוק, או לשלוח לי מייל:
 yuval sasson 
yuv.sass@gmail.com


באהבה,

יובל, מ- redhead's muse
(אם לא הבנתם, אני ג'ינג'ית :)You Might Also Like

0 comments

Please Like!

טופס יצירת קשר